Stil

Anna Gjebrea, feston 10vjetorin me një super festë

Vazja e këngëtarit dhe moderatorit të njohur Ardit Gjebrea festo 10vjetorin me një super festë. Kuptohet që babai nuk është kursyer fare për të bijën, sepse çdo gjë ishte e kuruar në detaje.

Loading...
Etiketat

Artikuj të ngjashëm

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close