Home * Lajme * Kundër Informim * Aleksi: Mediat sorosiane kanë 15 vite që shpifin kundër Ilir Metës

Aleksi: Mediat sorosiane kanë 15 vite që shpifin kundër Ilir Metës

Këshilltari i Ilir Metës, Emiljano Aleksi, me anë të një statusi në Facebook ka reaguar në lidhje me shkrimet e mediave të cilat sipas tij kanë shpifur kundër Ilir Metës dhe LSI-së.

E mirëkuptojmë dhimbjen e thellë dhe spekulimet e mediave sorosiane që kanë 15 vjet që shpifin pa u lodhur kundër Ilir Metës dhe 12 vjet që shpifin kundër LSI-së.
Nuk na mbetet gjë tjetër veçse t’i urojmë suksese në jetë!

loading...