KulturëLajmeStil

Aktori Hollywoodi-an bëhet tapë me alkol, lë nam në eventin e modës

Aktori i njohur Bruce Willis, është shfaqur i dehur, mbrëmjen e kaluar teksa dilte nga një Klub në Londër.

Ai është shfaqur elegant me një këmishë bojëqielli, teksa ishte pjesë e eventit London Fashion Week Men’s.

Mesa duket Bruce e ka tepëruar me pijen dhe i është dashur ndihma e truprojave që të mbante ekulibrin.

Ai është shoqëruar në makinë dhe menjëherë sa është ulur në sediljen e saj ka mbyllur sytë.

Loading...

Artikuj të ngjashëm

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close