Stil

27 vjeçarja synon të bëhet frymëzim për femrat e botës

Alexandra Cane u bë e famshme gjatë verës në “Love Island” për qëndrimet e saj dhe bukurinë natyrore.

Ajo  tani po synon të frymëzojë të gjitha gratë në botë, për t’u ndjerë krenare ashtu siç janë.

27 vjeçarja ka realizuar një fotosesion për kampanjën e saj “Protein World”, ku shfaqet duke pozuar me kostume të ndryshme provokuese.

Duke folur ekskluzivisht për MailOnline, ajo ka treguar se synon të ndihmojë njerëzit të përmirësojnë mentalitetin e tyre.

Loading...

Artikuj të ngjashëm

WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Close
Close