Plani i parë

  Lajme
  25/03/2019

  Presidenti Meta-Reference kushtetuese dhe ekulibri politik

  Prof. Lisen Bashkurti Mbas deklaratës së Presidentit Meta të bërë kohët e fundit lidhur me krizën politike dhe institucionale në…
  Lajme
  25/03/2019

  Ndarja nuk është se kush është majtas dhe djathtas, por kush është lart dhe kush poshtë.

  Të dashur lexues, duket se populli është poshtë dhe të tjerë janë sipër. Por të tjerët kush? Kush janë ato…
  Lajme
  23/03/2019

  Strategjitë e manipulimit mediatik të Rilindjes

  1-Strategjia e shpërqendrimit Elementi primordial i kontrollit social është strategjia e shpërqendrimit, e cila konsiston në devijimin e vëmendjes së…
  Lajme
  23/03/2019

  Baton Haxhiu, punëson djalin në ‘zemër të spinazhit’ rus

  Djali i Baton Haxhiut, Andi Haxhiu ka raporte me Moskën dhe posaçërisht me Ministrinë Ruse të Mbrojtjes. Kështu të paktën…
  loading...

  Stil dhe Modë

   14/03/2019

   Leonardo DiCaprio në thelb nuk takohet me vajzat mbi 25 vjeç

   10/03/2019

   Grim Nusesh: para dhe pas

   07/03/2019

   Ilda Bejleri dhe Klevis Balliu ndahen pas 2 vitesh

   07/03/2019

   Reagon ashpër Roza Lati dhe kërcënon: Mos ma fusni emrin në këtë lloj llumi

   23/02/2019

   Rudina Dembacaj në rolin e një prostitute, do jem një super prostitutë

   18/02/2019

   Video/ Blogeria e re hodhi një karrige nga kati i 45-të

   13/02/2019

   Njihuni me bukurinë e zv.ministres së re të Arsimit

   13/02/2019

   Shfaqet provokuese me bikini, i dashuri nuk ia heq duart…

   11/02/2019

   Iku nga ‘Stop’, ja ku do e shohim Alesia Bamin

   27/01/2019

   Anna Gjebrea, feston 10vjetorin me një super festë

   Loading...

   Mesazh +

    18/03/2019

    Video / Alban Skënderaj i kushton këngë nënës

    Alban Skënderaj shkruan në rrjetet sociale dhe publikon këngën që kishte shkruar para 10 viteve. E kam shkruar SAKTESISHT para…
    14/03/2019

    Shtëpia që mbijetoi në një tornado shkatërruese

    Në fillim të marsit, tornadot shkatërruese përfshinin shtetet amerikane të Alabama dhe Gjeorgjisë, të cilat shkatërruan qindra shtëpi dhe vranë…
    09/03/2019

    Isa Boletini, gazetarit anglez: “Nuk lypi shpërblime për vete. Unë jam mirë kur asht mirë Shqypnia!”

    Isa Boletini, patrioti shqiptar, armiku i betuar i serbëve dhe grekëve, dhe nesër, nëse është e nevojshme, kundërshtari i pamëshirshëm…
    07/03/2019

    Gëzuar mësues, gëzuar këtë ditë të bekuar të mësuesve (tregim i jetuar)

    Sikur të kisha edhe një jetë tjetër, përsëri për profesion do të zgjidhja mësuesinë, se edhe pas kaq vitesh ndjej…
    27/02/2019

    “Më ka humbur dëshira të dua ata që s’më duan. Dhe t’u buzëqesh atyre që s’u qesh buza kurrë…”

    Unë s’kam më durim për ca gjëra, jo sepse jam bërë arrogante, por thjesht sepse kam arritur në një pikë…
    23/02/2019

    Gjuha e zjarrtë

    O gjuhë-e shentëruar, o mall me shpirtin plot. O vetëtim’ e qjellit që fërfëllon me flakë, O djellë-i llaftaruar që…
    Close
    Close