loading...

Stil dhe Modë

  23/04/2019

  Këngëtarja e famshme ndahet nga i dashuri dhe tani çdo gjë i kujton atë

  23/04/2019

  Partia e re e Patosit zgjedh të vishet nga stilisti me famë botërore Rama, prezantohet kostumi i kryetarit

  23/04/2019

  Lajmi fundit: “Ju mësoj si të vidhni dhe të zhdukni paratë”. ERTV çel emision të ri magjije

  11/04/2019

  Historia që preku të gjithë instagramin: Zaimina Vasjari pret flokët

  09/04/2019

  Modelja britanike zhvishet në ballkon dhe asnjë se shikon

  04/04/2019

  Modelja shqiptare i vë ‘flakën’ Instagramit, i cili rikthehet online vetëm pas disa orësh

  14/03/2019

  Leonardo DiCaprio në thelb nuk takohet me vajzat mbi 25 vjeç

  10/03/2019

  Grim Nusesh: para dhe pas

  07/03/2019

  Ilda Bejleri dhe Klevis Balliu ndahen pas 2 vitesh

  07/03/2019

  Reagon ashpër Roza Lati dhe kërcënon: Mos ma fusni emrin në këtë lloj llumi

  Loading...

  Humor

   01/04/2019

   Iluzion optik (12 foto)

   Ju do të duhet të vëzhgoni të gjitha fotot nga ky koleksion për të kuptuar se çfarë është e gabuar…
   22/03/2019

   Rama bën mbledhje me ministret (3 foto)

   Ky postim është shumë i ngjashëm me situatën kur kryeministri i vendit thërret në zyrë të gjithë ministret për të…
   WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
   Close
   Close