loading...
Home * Mistere & Alienë * Teori Konspirative * Takohen Lu dhe Tahiri tek shef Edi

Takohen Lu dhe Tahiri tek shef Edi

Ambasadori amerikan Donald Lu dhe ministri Saimir Tahiri janë takuar sot në zyrat e Kryeministrit.

Biseda
Komento

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com