loading...
Home * Ironi + * Dhunuesit denoncojnë viktimën e tyre Kreshnik Spahiu

Dhunuesit denoncojnë viktimën e tyre Kreshnik Spahiu

Shokët e Taulant Ballës, kanë denoncuar në polici viktimën e tyre Kreshnik Spahiu për të shpërqendruar.

-Ai nuk qëndroi drejt dhe nuk shau më Shef Edin që të na ngrinte nervat dhe më shumë.

Ndërkohë policia pranoi denoncimin dhe filloi hetimet për Kreshnik Spahiun.

Komento

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com