loading...
Home * Mistere & Alienë (page 2)

Mistere & Alienë

Një njeri harxhon $ 50,000 për tu bërë një alien

Vinny Ohh, 22, Los Angeles, California, iu nënshtrua 110 procedura për tu bërë një “jashtëtokësor”. Artisti i mack-up thotë: As burrë dhe as grua, kështu aspekti i tij ekstrem është një mënyrë për të reflektuar atë se çfarë ju jeni brenda. Sigurisht që ne nuk jemi askush për gjykuar…

Read More »

Energjia misterioze shkakton ndryshime në Sistemin Diellor

Në vitet e fundit, ka pasur disa anomali, jo vetëm në planetin tonë, por edhe në sistemin tonë diellor. Kohët e fundit, dielli po sillet në një vend të parregullt. Rotacioni diellor është në rritje, sipas vëzhgimeve të stacionit diellor Kislovodsk, në Shën Petersburg, Rusi. Shumë planetë janë duke kaluar nëpër ndryshime shumë më të madha të klimës se sa ...

Read More »

David Icke: “Kjo është arsyeja pse ‘pak’ kontrollojnë shumë”

“Si është e mundur që një grup njerëzish, një rrjet i familjeve, kontrollon botën, të tilla si bankat, kompanitë ndërkombëtare, çdo parti që ka një shans për të formuar një qeveri, kartelit farmaceutik, çmimin e naftës, bioteknologjinë, …? Ajo që dua të them është se kjo nuk është e suksesshme vetëm në pak vite ose dekada, por ata kanë pasur ...

Read More »

Nikola Tesla dhe numrat 3-6-9

Edhe pse shumë njerëz e lidhin Tesla me energjinë elektrike, e vërteta është se shpikjet e tij kanë shkuar shumë përtej. Në fakt, ai ka bërë shumë progres, të tilla si komunikim pa tel (wifi), turbina, helikopterë (edhe pse da Vinci ishte i pari që kishte ketë ide), dritat fluoreshente dhe neoni, silurët, X-ray dhe të tjerët. Kur ai vdiq, ...

Read More »

Çfarë thuhet në Kuran për fundin e botës

Prej shumë vitesh janë bërë parashikime nga personazhe të ndryshëm, se kur dhe i do të vijë fundi i botës, por sot shumë prej këtyre parashikimeve kanë rezultuar false. Ndërkohë që edhe në librin e shnjtë të Kuranit ëhstë parashikuar se kur do të vijë fundi i botës. Ndëryshe nga parashikuesit si Nostradamusi, Fiset maja, po baba vanga, në Kuran ...

Read More »

UFO-t në Shqipëri

Studimet dhe shkrimet ufollogjike qenë të përhapura mjaft në botën jashtë vendit tonë të izoluar. Në Shqipëri kishin depërtuar disa lloje filmash  të rrallë, por  dhe në këtë  izolim,shteti mbante në vëmëndje UFO-logjine. Studimet dhe dosjët e hapura për këtë fenomen në Shqipëri , ruheshin nën siglen “ Top secret ”. Sigurimi i Shtetit, kishte caktuar personel  të specilizuar për ...

Read More »

Antikrishti u identifikua

Antikrishti: Një njeri në dukje i mirë

Read More »

Këta nuk janë Socialista, këta janë Sorosista!

Ndërkohë qeveritarët më të përfolur për korrupsion janë partizanët më të medhenj të Vettingut përfshi :Edi Ramen, Lali Erin, Beqjen, Sajen, madje dhe Spiropalesha e Doganave! Kaq të trashë të jeni për të mos e kuptuar se ky nuk është Vetting por Pisqolle e Pushtetit për të vrarë këdo që i rrezikon pushtetin e tyre??? Po të ishte Pjeter Arbnori ...

Read More »

KGB raporton: “23 ushtarë rusë u kthyen në gur pas një sulmi UFO”

Ushtria ruse kishte rrëzuar një disk fluturues të vogël para se të sulmohej nga alienët e mbijetuar, thotë një raport sekret i CIA-s. Një raport tronditës, rreth 23 ushtarë të cilët janë kthyer në gur nga alienët, i cili ishte “varrosur” në mesin e mijëra dokumenteve sekrete të cilat janë publikuar në internet nga agjencia inteligjencës në SHBA. Ky raport, ...

Read More »

Jan Harzan: “Në Bazën S4 në Nevada fshihen anije Aliene, siç thoshte Bob Lazar”

Andre Milne, është themelues i kompanisë të teknologjisë së mbrojtjes “Unicorn Aerospace” një kompani kanadeze e fshehtë e cila rezulton të jetë “udhëheqëse në botën ezhvillimit të teknologjisë së përparuar ajrore.” Në një intervistë të fundit tek Express.co.uk, Milne ka zbuluar dhe konfirmuar që din në lidhje me qëllimin e Zonës 51: “Zona 51 është një strukturë shumë e sigurtë ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com