loading...
Home * Stil * Vip

Vip

I dashuri i Dua Lipës kapet mat duke e tradhtuar me një femër tjetër në klub nate, ja FOTOT

I dashuri i këngëtares që po kryeson në top lista plot 8 javë radhazi me “One Kiss”, është fotografua me një femër tjetër në klub nate, teksa në sfond po luante pikërisht kënga hit e Dua Lipës, shkruan The Sun Fotografitë e publikuara nga The Sun, shfaqin atë në një kërcim mjaft të nxehtë me një femër tjetër në klubin ...

Read More »

‘Çmendet’ gazetari i njohur shqiptar i Eni Shehu

Në llogarinë e tij zyrtare, gazetari Shehu ka publikuar një video të realizuar me aplikacionin “boomerang” ku shfaqet tërësisht lakuriq, duke mbuluar vetëm organin gjenital me peshqir.

Read More »

Shokon ish-e dashura e Ronaldos

Bukuroshja Elisa de Panicis ka thënë që Cristiano Ronaldo e ka një ”truk” shumë interesant për të “zmadhuar” organin e tij gjenital. Ai vendosë pambuk në reklamat e ndryshme, në mënyrë që penisi i tij të duket më i madh.

Read More »

Të “fshehtat” e Miss Albania 1991, Selimllari as nuk do të ishte regjistruar…

Në programin Fol me Mua, Fol me Ata, të Enkel Demit, në TVSH, mbrëmjen e së premtes u fol për organizimin e Miss-it të parë shqiptar. Të ftuar në studio ishin prezantuesi i Miss Albania-s 1991, Blendi Gonxhe dhe skenaristi Engjëll Ndocaj, i cili bashkë me regjisoren Vera Grabocka është marrë me të gjithë organizimin e këtij spektakli që ishte ...

Read More »

Floriana Garo flet për dashurinë e re

Në një intervistë për “Express Rozë” ajo është shprehur se ditëlindjen e saj e ka festuar në një udhëtim privat në Marok ku ishte vetëm me të dashurin e saj. “Ishte një udhëtim më privat, dhe zgjodha ta kaloj me të dashurin tim”, është shprehur ajo. Ajo ka thënë se kjo lidhje vazhdon prej muajsh dhe se po e shijon ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com