loading...
Home * Stil

Stil

Lexojeni me patjetër, lëkura e mollës shëron 8 sëmundje

Hipertensioni konsiderohet të jetë një “sëmundje e heshtur”. Ajo sulmon shumë njerëz në ditët e sotme për shkak të stresit, dietës së dobët dhe pirjes së duhanit. Disa nga simptomat më të zakonshme janë të vjellat, dhimbje koke të rënda, marrje mendsh dhe probleme me shikimin. Nëse keni një ose më shumë simptoma, vizitoni mjekun tuaj për diagnozë ose trajtim. ...

Read More »

I dashuri i Dua Lipës kapet mat duke e tradhtuar me një femër tjetër në klub nate, ja FOTOT

I dashuri i këngëtares që po kryeson në top lista plot 8 javë radhazi me “One Kiss”, është fotografua me një femër tjetër në klub nate, teksa në sfond po luante pikërisht kënga hit e Dua Lipës, shkruan The Sun Fotografitë e publikuara nga The Sun, shfaqin atë në një kërcim mjaft të nxehtë me një femër tjetër në klubin ...

Read More »

‘Çmendet’ gazetari i njohur shqiptar i Eni Shehu

Në llogarinë e tij zyrtare, gazetari Shehu ka publikuar një video të realizuar me aplikacionin “boomerang” ku shfaqet tërësisht lakuriq, duke mbuluar vetëm organin gjenital me peshqir.

Read More »

Shokon ish-e dashura e Ronaldos

Bukuroshja Elisa de Panicis ka thënë që Cristiano Ronaldo e ka një ”truk” shumë interesant për të “zmadhuar” organin e tij gjenital. Ai vendosë pambuk në reklamat e ndryshme, në mënyrë që penisi i tij të duket më i madh.

Read More »

Qingji i vogël

Kënga e famshme për fëmijë “qengji vogël”, është një pjesë e vlefshme e historisë së muzikës shqiptare për fëmijë. Ju prezantojmë një video me këngën të kënduar nga Pëllumb Hajdari.

Read More »

Oceania

Nëse shkoni në Tasmania,  ju propozojmë për të vizituar një fermë gocë midhjesh, dhe ju thoni po; Nuk ka kohë për të fjetur, kjo është një përvojë që ju nuk do të harroni. Marine Farm Freycinet është e vendosur në mes të askundit, si dhe pjesa tjetër e Tasmanisë, një pikë e tokës që u nda mijëra vjet më parë ...

Read More »

Lëngu i boronicës zhvillon funksionet e trurit tek të moshuarit

Lëngu i boronicës zhvillon funksionet kognitive të trurit dhe përmirëson qarkullimin e gjakut në tru, sipas një studimi të realizuar nga Universiteti Exeter… Studimi i realizuar nga Universiteti Exeter dhe i publikuar në faqen e internetit të universitetit ka vënë në dukje se individët e shëndoshë të moshës 65-77 vjeç, që konsumojnë rregullisht lëng të boronicës, kanë pasur zhvillim në funksionet ...

Read More »

Të “fshehtat” e Miss Albania 1991, Selimllari as nuk do të ishte regjistruar…

Në programin Fol me Mua, Fol me Ata, të Enkel Demit, në TVSH, mbrëmjen e së premtes u fol për organizimin e Miss-it të parë shqiptar. Të ftuar në studio ishin prezantuesi i Miss Albania-s 1991, Blendi Gonxhe dhe skenaristi Engjëll Ndocaj, i cili bashkë me regjisoren Vera Grabocka është marrë me të gjithë organizimin e këtij spektakli që ishte ...

Read More »

Floriana Garo flet për dashurinë e re

Në një intervistë për “Express Rozë” ajo është shprehur se ditëlindjen e saj e ka festuar në një udhëtim privat në Marok ku ishte vetëm me të dashurin e saj. “Ishte një udhëtim më privat, dhe zgjodha ta kaloj me të dashurin tim”, është shprehur ajo. Ajo ka thënë se kjo lidhje vazhdon prej muajsh dhe se po e shijon ...

Read More »
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com